Ne?

U2 gelişim faaliyetlerini işe yarar hale getirmeyi hedefler. Bilgiyi ürüne çevirir. Eğitimler ve Çizgilerle Anlatım sayfalarında bulabileceğiniz faaliyetlerin ötesinde aşağıda alanlarda da hizmet veriyoruz.

1. Çalıştaylar
Danışan dostlarımızın kendi doğrularını kendilerinin bulmasını sağlamak üzere, katılımcıların tüm fikirlerinin değerlendirildiği çalıştaylar düzenlenmesine destek oluyoruz. Katılımcılar hem konuyla ilgili görüşlerini paylaşıyor, hem diğer katılımcılardan öğreniyor, hem de çalıştaydan somut aksiyon önerileri ile çıkıyor.

U2 olarak çalıştayların konseptinin belirlenmesinden fasilite edilmesine kadar farklı alanlarda hizmet veriyoruz.2. Key-Note

Bazen danışan dostlarımız düzenledikleri etkinliklerde U2’nin uzmanlık alanları ile ilgili konularda ekiplerine konuşma yapmamızı istiyor. Bu konuşmaların farklı, eğlenceli bir deneyim olmasını, net mesajlar içermesini ve yapılan etkinlikle bir bütünlük içinde olmasını hedefliyoruz.

Örnek olarak, müşteri memnuniyeti konusunu ele aldığımız key-note verilebilir. Bu konuda dünyada en etkili uygulamalara sahip kurumlardan biri olan Club Med tatil köyleri zincirini ele alıyoruz. Uzun yıllar hem köy şefi olarak, hem de Fransa merkez ofisinde yönetim kademelerinde görev yapan danışmanlarımızdan Musa Aykanat bir key-note ile deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor.